Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastier Logitech G513 Carbon, US, zezë

Kodi i produktit:
232929
EAN:
5099206078833
Lojë:
Trashësia [mm]:
132
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
163.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech G513 Karboni, Romer-G Linear Logitech G513 Carbon është padyshim një zgjedhje e shkëlqyer, nëse dëshironi të keni kontroll më të mirë në videolojra. Është e rehatshme, madje ka një pjesë për dorë. Duket bukur falë dritës dhe përveç saj është tastier e konfigurueshme. Ka butona të avancuar mekanik që janë të heshtur dhe super të shpejtë. Kablloja është 1.8 m e gjatë, lidhet përmes USB 2.0 RGB dhe ju lejon të shfaqni 16.8 milion ngjyra. Butonat shumë rezistent mund të përballojnë deri në 70 milion klikime.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206078833
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
455
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
920-008857
Lansuar:
15. 3. 2018
Lartësia [mm]:
34
Lloji i tastierës:
Romer-G Linear
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
1 105
Prodhuesi:
Logitech
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
132
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Tastier Logitech G513 Carbon edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE