Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë A4Tech Bloody B120

Kodi i produktit:
147969
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
458
Kodi i prodhuesit:
B120
Lansuar:
26 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera A4Tech Bloody B120 është një produkt i fokusuar veçanërisht në lojtarë, i cili i lejon përdoruesit të reagojnë shpejt dhe të përshtatin parametrat e pajisjes me nevojat e tyre. Kjo tastierë u ofron lojtarëve një llojllojshmëri të tipareve, të cilat e bëjnë atë shumë praktike. Kjo tastierë ka taste klasike, taste numerike dhe tastet naviguese. Tastet me formë të veçantë dhe koha reaguese prej vetëm 1 ms, e bënë këtë tastierë ideale për çdo lojtarë. Tastiera lidhet me kompjuterë përmes portit USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
458
Kodi i prodhuesit:
B120
Lansuar:
26 Mars 2014
Lartësia [mm]:
37
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Pesha [g]:
1 694
Prodhuesi:
A4Tech
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
180
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Tastierë A4Tech Bloody B120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE