Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë C-TECH Nereus 3 x LED, e zezë

Kodi i produktit:
180694
EAN:
85941250072871234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
GKB-13

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 2.00   (11%)
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera C-TECH GKB13-Nereus është Gaming tastierë me një dizajn klasik me ngjyrë të zezë dhe me sistem LED me dritë të brendshme me mundësi ndryshimi në ngjyrë të: kaltër, vjollcë dhe kuqe.

Tastiera përmban setin e numrave në anën e djathtë të saj. Tastiera konektohet me sistem USB me kabllo me pajisjet kompjuterike me sistem operativ të pacaktuar.

Është e prodhuar me qëllim të mundësimit të mënjanimit të stresit dhe lodhjes tek përdoruesit.

Përbëhet nga një dizajn i thjeshtë që e bën atë unike për përdorim

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
85941250072871234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
GKB-13
Lansuar:
5 Nëntor 2015
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Prodhuesi:
C-Tech
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Tastierë C-TECH Nereus 3 x LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE