Tastierë CONNECT IT CI-1129, e zezë

Kodi i produktit:
205897
EAN:
8595610612924
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
CI-1129
Lansuar:
28 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera CONNECT IT CI-1129 është Gaming tastierë me një dizajn klasik me ngjyrë bazë të zezë dhe me dritë të brendshme të butonëve në sistemin (Rainbow) të ndryshimit të ngjyrave, tastiera përmban setin e numërave në anën e djathtë të saj, tastiera konektohet me sistem USB me kabllo 1.8 m me pajisjet kompjuterike me sistem operativ të pacaktuar, ka 19 anti-ghost buton që mundësojnë krijimin e ndjenjave dhe reaksioneve të shpejta gjatë lojërave, tastiera është e prodhuar me qëllim të mundësimit të mënjanimit të stresit dhe lodhjes tek përdoruesi, përbëhet nga një dizajn i thjeshtë që e bën atë unike për përdorim

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610612924
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
CI-1129
Lansuar:
28 Janar 2017
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Tastierë CONNECT IT CI-1129 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE