Tastierë CORSAIR Gaming K65 LUX

Kodi i produktit:
207413
EAN:
843591074667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
355
Kodi i prodhuesit:
CH-9110010-NA
Lansuar:
9 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera Corsair Gaming K65 LED është dizajnuar për entuziastët e lojërave kompjuterike. I përmbush të gjitha kërkesat e një lojtari të mirë. Ofron mjeshtëri të përsosur dhe është e ndërtuar nga elemente dhe materiale kualitative. Tastiera përmban dritë të pasme LED, me mundësi të dallimit të ngjyrës dhe rregullimit të intensitetit të saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591074667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
355
Kodi i prodhuesit:
CH-9110010-NA
Lansuar:
9 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
38
Lloji i tastierës:
Cherry MX Red, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
860
Prodhuesi:
Corsair
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
165
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Tastierë CORSAIR Gaming K65 LUX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE