Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Gaming A4Tech G100

Kodi i produktit:
51362
EAN:
4711421708104
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
G100
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera A4Tech G100 është një tastierë profesionale për lojëra e cila ka shumë funksione interesante dhe praktike. A4Tech G100 është një tastierë e cila nuk është e përshtatshme për punë në zyrë, mirëpo ofron komfort të lartë gjatë lojërave. Avantazhi i saj më i madh është prania e tasteve të dedikuara vetëm për lojëra. Për më tepër, kjo tastierë ka një kuadër me taste të zmadhuara të cilat përdoren veçanërisht për lëvizje precize në lojërat aksion. Lidhja përmes interface-it USB e bënë atë të lehtë për tu instaluar dhe të përshtatshme me shumë pajisje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421708104
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
G100
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Prodhuesi:
A4Tech
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Tastierë Gaming A4Tech G100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE