Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Genius GX Gaming K215 Scorpion, e zezë, CZ / SK

Kodi i produktit:
183075
EAN:
4710268251750
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
190
Teknologjia:
USB
Renditja/shfaqja:
CZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Genius GX Gaming K-215th është tastierë speciale për të gjithë fansat e lojërave kompjuterike. Kjo tastierë është e përshtatshme për lojëra dhe kompjuterë multifunksionalë. Ka ngjyrë të zezë dhe taste të ndriçuara, duke iu mundësuar kështu të luani edhe gjatë natës. Për më tepër, ajo ka 10 taste multimedia, si p.sh. tastin për ndërrimin e menjëhershëm të volumit apo butonin për këngën e ardhshme. Tastiera është rezistente ndaj ujit, kështu që ju mund ta shijoni lojën deri në maksimum, pa u brengosur për pijen pranë kompjuterit. Falë USB portit, tastiera përdoret në mënyrë universale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268251750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
467
Kodi i prodhuesit:
31310474106
Lansuar:
18 Dhjetor 2015
Lartësia [mm]:
28
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Pesha [g]:
720
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
190
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastierë Genius GX Gaming K215 Scorpion edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE