Tastierë Genius GX Scorpion K9 Gaming, e zezë, CZ

Kodi i produktit:
177464
EAN:
47102682502581
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
192
Teknologjia:
USB
Renditja/shfaqja:
CZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera Scorpion K9 është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave. Është ideale për përdoruesit të cilët dëshirojnë të luajnë me lëvizje dhe strategji të ndryshme. Shpejtësia e përgjigjes së tastierës me rastin e shtypjes së tastit është 1 ms. Gjithashtu përmban 3 opsione për mbajtjen në mend të ndonjë funksioni që dëshironi ta zgjedhni ju. Po ashtu kjo tastierë u mundëson që të shtypni shumë taste në të njëjtën kohë. Gjatësia e kabllos është 1.5 m. Është përllogaritur nga ekspertët e kompanisë se kjo tastierë mund të punojë deri në 10 milion klikime. Kjo tastierë lidhet me pajisje përmes portit USB.

Vlerësimet

Është shum e përshtatshme, butonat ekstra që janë nuk kanë ndriçim
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
47102682502581
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
465
Kodi i prodhuesit:
31310472104
Lansuar:
1 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
30
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Pesha [g]:
680
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
192
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastierë Genius GX Scorpion K9 Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE