Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë Hama Uraga Gaming, e zezë, CZ/ SK

Kodi i produktit:
205207
EAN:
4047443329455
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
475
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera Hama Uraga Cyberboard është ëndrra e secilit person të pasionuar pas lojërave. Kjo tastierë është Gaming tastierë me një dizajn elegant me ngjyrë bazë të zezë dhe me drita LED të brendshme të butonave me 7 ngjyra të ndryshme. Tastiera përmban setin e numrave në anën e djathtë të saj, lidhet me kabllo me port USB. Ka butona anti-ghost që programohen sipas dëshirës dhe mundësojnë përfitimin e reaksioneve të shpejta gjatë lojërave. Po ashtu ka edhe shkronja të gjuhës çeke dhe sllovake.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443329455
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
475
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
113755
Lansuar:
18 Janar 2017
Lartësia [mm]:
43
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Prodhuesi:
URage
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
175

Bashkangjitja Tastierë Hama Uraga Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE