Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë OZONE Strike Pro Gaming, e zezë, US

Kodi i produktit:
204485
EAN:
8436532171970
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
135,7
Teknologjia:
USB
Renditja/shfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera Ozone Strike Pro është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave. Kjo tastierë është Gaming tastierë me një dizajn elegant me ngjyrë bazë të zezë dhe me drita LED të brendshme të butonave me ngyrë bardhë dhe kuq. Tastiera përmban setin e numrave në anën e djathtë të saj, ka 104 butonë, lidhet me kabllo me port USB. Ka një port USB dhe audio. Ka kabllo 1.5 metër të gjatë dhe punon me gjuhë angleze.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8436532171970
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
441
Kodi i prodhuesit:
OZSTRIKEPROUS
Lansuar:
5 Janar 2017
Lartësia [mm]:
34,3
Lloji i tastierës:
Cherry MX Red, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Pesha [g]:
1 300
Prodhuesi:
Ozone
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
135,7
USB Hub:

Bashkangjitja Tastierë OZONE Strike Pro Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE