Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Ozone Strike Pro Spectra Gaming, e zezë, US

Kodi i produktit:
206217
EAN:
8436532173707
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
441
Kodi i prodhuesit:
OZSTKPROSPECTRAUSRD

Si të porosisim në Gjirafa50?

112.50 
Ju kurseni : 13.00   (12%)
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera Ozone Strike Pro Spectra është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave. Kjo tastierë është Gaming tastierë me një dizajn elegant me ngjyrë bazë të zezë dhe me drita LED të brendshme të butonave me ngjyra të ndryshme. Tastiera përmban setin e numrave në anën e djathtë të saj, ka rreth 104 butonë, lidhet me kabllo me port USB. Ka kabllo 1.5 m të gjatë dhe peshon vetëm 1300 gr. Punon me simbole të gjuhës angleze.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8436532173707
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
441
Kodi i prodhuesit:
OZSTKPROSPECTRAUSRD
Lansuar:
1 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
34
Lloji i tastierës:
Cherry MX Red, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
1 300
Prodhuesi:
Ozone
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
136

Bashkangjitja Tastierë Ozone Strike Pro Spectra Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE