Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë për lojëra CORSAIR K70 LUX

Kodi i produktit:
207409
EAN:
8435910743464
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
436
Kodi i prodhuesit:
CH-9101022-NA
Lansuar:
8 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

CORSAIR Gaming K70 është tastierë mekanike për lojëra me cilësi të lartë. Kjo tastierë vjen me dizajn kompakt dhe është e pajisur me drita me ngjyrë LED të cilat mund të rregullohen sipas dëshirës. Struktura e kësaj tastiere është e punuar nga alumini i anodizuar me ngjyrë të zezë. Tastiera Corsiar Gaming K65 është e pajisur me një pushuese për duar e cila edhe mund të ndahet nga tastiera ndërsa tastet janë të pajisur me switches Cherry MX Brown. Dimensionet e kësaj tastiere janë 436 x 165 x 38 mm dhe peshon 1.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910743464
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
436
Kodi i prodhuesit:
CH-9101022-NA
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
38
Lloji i tastierës:
Cherry MX Brown, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Pesha [g]:
1 200
Prodhuesi:
Corsair
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
165
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Tastierë për lojëra CORSAIR K70 LUX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE