Tastierë Razer Orbweaver Chroma Gaming, e zezë

Kodi i produktit:
179618
EAN:
8886419360162
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
154
Kodi i prodhuesit:
RZ07-01440100-R3M1
Lansuar:
17 Tetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

173.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera Razer Orbweaver Chroma është ëndrra e secilit person të pasionuar pas lojërave. Kjo tastierë është Gaming tastierë me një dizajn elegant me ngjyrë bazë të zezë dhe me drita LED të brendshme të butonave me tri ngjyra të ndryshme. Është përllogaritur nga ekspertët e kompanisë Razor se kjo tastierë mund të duroj deri në 60 milion shtypje të butonave. Po ashtu ka rreth 30 butona të cilët ua lehtësojnë në maksimum lojën, si dhe ka një formë shumë të bukur e të përshtatshme për dorën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419360162
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
154
Kodi i prodhuesit:
RZ07-01440100-R3M1
Lansuar:
17 Tetor 2015
Lartësia [mm]:
55
Lloji i tastierës:
Mekanike, Razer Green
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
395
Prodhuesi:
Razer
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
202
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Tastierë Razer Orbweaver Chroma Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE