Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë SteelSeries Apex 5, RGB, US, e zezë

Kodi i produktit:
470069steel
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Zezë
Trashësia mm:
139,2
Tasti Shift:
I gjatë
Rollover:
24-key

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 
Ju kurseni : 20.00   (15%)
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Apex 5 kombinon butësinë e një çelësi të membranës me qëndrueshmërinë e shtuar, performancën dhe klikimin e prekshëm të kënaqshëm të një çelësi mekanik blu, për një përvojë premium të lojrave ku nuk keni pse të zgjidhni njërin nga tjetri.

Përdor të njëjtin OLED si Apex Pro / Apex 7 për të shtuar personalizimin GIF, për të parë informacionin në lojë, informacionin aktual të këngës, mesazhet Discord, cilësimet dhe më shumë.

Ndriçimi RGB për secilin tast shton miliona opsione ngjyrash dhe efekte shtypëse reaktive dhe është në përputhje me aplikacionin SteelSeries Engine dhe të gjitha pajisjet periferike.

Ashtu si Apex Pro / Apex 7 (por pa OLED), Apex 5 ka një rrotull metalike të klikueshme dhe çelësat mediatikë për të rregulluar vëllimin dhe cilësimet në lëvizje: si shkëlqimi, kthimi prapa, kalimi, pauza dhe më shumë.

Korniza metalike Series 5000 është prodhuar për një jetë të qëndrueshme dhe qëndrueshmëri të pathyeshme, duke e bërë atë pjesën kryesore të çdo cilësimi të niveleve të larta.

Mbështetësja e duarve është aksesori perfekt i tastierës, me një zgjidhje të thjeshtë magnetike për bashkëngjitje të lehtë dhe të sigurt, mbështetje të plotë të pëllëmbës së dorës dhe përfundim të butë me prekje të butë, kështu që jeni të qetë për të shtypur dhe për të luajtur lojëra për aq kohë sa dëshironi.

Parandaloni kabllon tuaj që të shtrihet, të mos tërheqë dhe të mos ju pengojë. Korniza ka kanale të integruara që ju lejojnë të zgjidhni një nga tre vendet e mundshme për daljen e kabllos tuaj, duke e mbajtur tavolinën tuaj të rregullt.

Përmasat e tastierës janë: 442.8 x 139.2 x 40.5 mm. Pesha: 925.3 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
5707119039123
Enter:
Një-rreshtësh
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia mm:
442,8
Kodi:
64532
Lansuar:
22. 1. 2020
Lartësia mm:
40.5
Lidhësit:
USB
Lojë:
Mbështetje për kyçe:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pajisje speciale:
Taste për multimedia
Pesha g:
925
Prodhuesi:
STEELSeries
Renditjashfaqja:
US
Rollover:
24-key
Tasti Shift:
I gjatë
Trashësia mm:
139,2
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE