Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fren dore Thrustmaster TSS Sparco Mod (PC)

Kodi i produktit:
231332
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932915331
Forma e lëvizjes:
Sekuenciale - vazhduese
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960818

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
271.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Frena dore me levizje progresive dhe sekuenciale, i licencuar zyrtarisht nga Sparco. Produkti 2-në-1 lejon ndryshimin e pozicionit nga lëvizja e menjëhershme e levës, në lëvizje progresive. Posedon material shumë të qëndrueshëm prej çeliku dhe alumini. Posedon teknologjinë HEART HallEffect AccuRate, ka saktësi të pabesueshme në sajë të senzorëve magnetik pa kontakt. Gjithashtu ka sistemit për montim të kokës dhe është në përputhje me të gjithë timonët e drejtimit të çdo marke.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932915331
Forma e lëvizjes:
Sekuenciale - vazhduese
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960818
Lansuar:
27. 2. 2018
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE