Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pedale Thrustmaster T3PA (T300 / T500 / TX)

Kodi i produktit:
158537
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934001179
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4060056
Lansuar:
18 Shtator 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
164.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky set vjen me tri pedale nga metali që janë modeli Thrustmaster T3PA me përbërje gome dhe të ngjashme me ato të edicionit 458 të Ferrari Italia. Ky set ju jep ndjesinë e mahnitshme dhe stabilitetin perfekt gjatë garimit. Si shtesë, pedalja e gazit është lehtë e rregullueshme për lartësi në dy pozicione dhe rezistenca e pedaleve mund të vendoset për të ju ofruar ndjesinë reale dhe të mahnitshme. Me ndihmën e Pedales së Frenimit nga Goma rezistenca arrin 15 deri në 25 kg. Rezistenca e pedales së gazit është deri në 2.5 kg dhe 5kg. Ky produkt ofron kualitet, stabilitet dhe qëndrueshmëri maksimale që do të sigurojë precizitet të lartë të këtij seti pedalesh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934001179
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4060056
Lansuar:
18 Shtator 2014
Numri i pedaleve:
3
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Pedale Thrustmaster T3PA (T300 / T500 / TX) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE