Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set vozitjeje Logitech G920 Racing Wheel për Xbox One/PC

Kodi i produktit:
176663
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
50992060589906
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
381.50 
Ju kurseni : 55.00   (14%)
326.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech G920 Racing Wheel është set vozitjeje për gara që ju ofron të keni nën kontroll të gjitha funksionet e mundshme gjatë kohës kur luani lojëra me gara. Ky set përmban butona kontrolli me panel D-Pad dhe leva ndërrimi që janë të integruara në timon. Seti përmban edhe drita LED që ju ndihmojnë gjatë ndërrimit të shpejtësive, duke ju udhëzuar se a të shkoni më poshtë ose më lartë. Me këtë set ju do ta ndjeni çdo garë sikur të jeni vetë në veturë dhe do të shijoni këtë eksperiencë të mrekullueshme që ky set jua dhuron. Timoni rrotullohet deri në 900 shkallë. Mundësia për ta lëvizur timonin dhe rrotulluar atë është sikur në jetën reale në çdo veturë garash. Seti është i përshtatshëm me kompjuter dhe Xbox One.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
50992060589906
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
900
Kodi i prodhuesit:
941-000123
Lansuar:
14 Gusht 2015
Lartësia [mm]:
270
Numri i pedaleve:
3
Pesha [g]:
2 250
Prodhuesi:
Logitech
Reagime:
Trashësia [mm]:
278
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Set vozitjeje Logitech G920 Racing Wheel për Xbox One/PC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE