Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set vozitjeje Thrustmaster T300 RS për PS3/PS4/PC

Kodi i produktit:
158512
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934109318
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
378.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Volant Thrustmaster T300 RS është set vozitjeje që simulon vozitjen dhe ju mundëson të kontrolloni vetura e botës virtuale sikur të jeni në atë reale. Ky set vozitjeje përfshinë një timon me diametër 28 cm, mundësinë për ta rrotulluar në 270 deri 1080 shkallë që e perfeksionon eksperiencën tuaj gjatë vozitjes. Me këtë set ju do të ndjeheni sikur të jeni në një veturë reale duke garuar në një shteg real. Me këtë set do të ndjeheni shumë komod edhe nëse luani për orë të tëra. Tani keni mundësinë që timonin dhe pedalet të futni në modën e qetë Force Feedback që iu ofron reagueshmëri të shpejtë dhe të pabesueshme, tejet reale me efekte shumë të fuqishme duke ju dhuruar ndjenja shumë reale. Ky set është i përshtatshëm për PS3, PS4 dhe PC. Timoni ka 13 butona dhe një panel D-Pad që ju mundësojnë të kryeni funksione të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934109318
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080
Kodi i prodhuesit:
4160604
Lansuar:
30 Gusht 2014
Numri i pedaleve:
2
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Set vozitjeje Thrustmaster T300 RS për PS3/PS4/PC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE