Set vozitjeje Thrustmaster wheel TMX për Xbox One/PC

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
298.50 €
* Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Kodi i produktit:
205868
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934402310
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
900
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
TMX Thrustmaster Force Feedback është set vozitjeje për gara që ka një dizajn ergonomik me timon që ka diametër 28 cm, dy leva për ndërrimin e shpejtësisë, tri pedale dhe mundësinë që ta rrotulloni timonin prej 200° deri 900°. Ky set është I dizajnuar për Xbox One dhe kompjuter që ka sistemin operativ Win 10, 8, 7, Vista. Timoni është shumë preciz dhe ka një memorie të integruar dhe 12 butona të cilët ju mundësojnë të kryeni funksione të ndryshme gjatë lojës. Ky set përmban pra një timon dhe pedale që mund ti konfiguroni në mënyrë që tju përshtaten nevojave tuaja. Timoni është I përshtatshëm për ta përdorur edhe me pedaled T3PA.

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934402310
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
900
Kodi i prodhuesit:
4460143
Lansuar:
21 Janar 2017
Numri i butonëve:
12
Numri i pedaleve:
3
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE