Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set vozitjeje TMX Volant Thrustmaster Force Feedback për Xbox One/PC

Kodi i produktit:
192280
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934402211
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista

Si të porosisim në Gjirafa50?

239.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TMX Thrustmaster Force Feedback është set vozitjeje për gara që ka një dizajn ergonomik 11’’ me timon që ka diametër 28 cm, dy leva për ndërrimin e shpejtësisë dhe mundësinë që ta rrotulloni timonin prej 200° deri 900°. Ky set është I dizajnuar për Xbox One dhe kompjuter që ka sistemin operativ Win 10, 8, 7, Vista. Timoni është shumë preciz dhe ka një rezolucion prej 12 bit, një memorie të integruar dhe 12 butona të cilët ju mundësojnë të kryeni funksione të ndryshme gjatë lojës. Ky set përmban pra një timon dhe pedale që mund ti konfiguroni në mënyrë që tju përshtaten nevojave tuaja. Timoni është I përshtatshëm për ta përdorur edhe me pedalet T3PA, T3PA-PRO.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934402211
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
900
Kodi i prodhuesit:
4460136
Lansuar:
7 Qershor 2016
Numri i pedaleve:
2
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE