Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set vozitjeje Thrustmaster T300 Ferrari 599XX EVO për PS3/PS4/PC

Kodi i produktit:
186806
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934110031
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
385.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Volant Thrustmaster T300 Ferrari 599XX EVO është set vozitjete që simulon vozitjen dhe ju mundëson të kontrolloni vetura e botës virtuale sikur të jeni në atë reale. Ky set vozitjeje përfshinë një timon me diametër 30 cm dhe një bazë T300 SERVO + T3PA që e perfeksionon eksperiencën tuaj gjatë vozitjes. Me këtë set ju do të ndjeheni sikur të jeni në një veturë reale duke garuar në një shteg real. Me këtë set do të ndjeheni shumë komod edhe nëse luani për orë të tëra. Tani keni mundësinë që timonin dhe pedalet të futni në modën e qetë Force Feedback që iu ofron reagushmëri të shpejtë dhe të pabeasueshme, tejet reale me efekte shumë të fuqishme duke ju dhuruar ndjenja shumë reale. Ky set është i përshtatshëm për PS3, PS4 dhe PC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934110031
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080
Kodi i prodhuesit:
4160652
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Numri i pedaleve:
3
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Set vozitjeje Thrustmaster T300 Ferrari 599XX EVO për PS3/PS4/PC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE