Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set vozitjeje Volant Thrustmaster T300 Ferrari GTE për PS3/PS4/PC

Kodi i produktit:
158513
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934109394
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista

Si të porosisim në Gjirafa50?

368.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Volant Thrustmaster T300 Ferrari GTE është një set vozitjeje që simulon vozitjen dhe iu mundëson të kontrolloni vetura të botës virtuale sikur të jeni në atë reale. Ky set vozitjeje përfshin një timon me diametër 28 cm, mundësinë për t'a rrotulluar në 270 deri 1080 shkallë që e perfeksionon eksperiencën tuaj gjatë vozitjes. Me këtë set ju do të ndjeheni sikur jeni në një veturë reale duke garuar në një shteg real. Me këtë set do të ndjeheni shumë komod edhe nëse luani për orë të tëra. Tani keni mundësinë që timonin dhe pedalet t'i futni në modën e qetë Force Feedback që iu ofron reagueshmëri të shpejtë, të pabesueshme dhe tejet reale me efekte shumë të fuqishme. Ky set është i përshtatshëm për PS3, PS4 dhe PC. Timoni ka 16 butona dhe një panel D-Pad.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934109394
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080
Kodi i prodhuesit:
4160609
Lansuar:
30 Gusht 2014
Numri i pedaleve:
2
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Set vozitjeje Volant Thrustmaster T300 Ferrari GTE për PS3/PS4/PC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE