Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set vozitjeje Volant Thrustmaster T300 RS + T3PA Edicioni GT për PC/PS3/PS4

Kodi i produktit:
203370
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934110420
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080

Si të porosisim në Gjirafa50?

452.50 
Ju kurseni : 43.00   (10%)
409.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Volant Thrustmaster T300 RS + T3PA GT është set vozitjeje që simulon vozitjen dhe ju mundëson të kontrolloni vetura të botës virtuale sikur të jeni në atë reale. Ky set vozitjeje përfshin një timon me diametër 28 cm, mundësinë për ta rrotulluar në 270 deri 1080 shkallë që e perfeksionon eksperiencën tuaj gjatë vozitjes. Me këtë set ju do të ndjeheni sikur të jeni në një veturë reale duke garuar në një shteg real. Me këtë set do të ndjeheni shumë komod edhe nëse luani për orë të tëra. Tani keni mundësinë që timonin dhe pedalet të futni në modën e qetë Force Feedback dhe teknologjinë Heart Hall Effect që ju ofrojnë reagueshmëri të shpejtë dhe të pabesueshme, tejet reale me efekte shumë të fuqishme duke ju dhuruar ndjenja shumë reale. Ky set është i përshtatshëm për PS3, PS4 dhe PC. Timoni ka 13 butona dhe një panel D-Pad që ju mundësojnë të kryeni funksione të ndryshme.

Vlerësimet

Faleminderit Gjirafa50!!!! Jeni me te shpejtit dhe sherbimin me te shkathet.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4
EAN:
3362934110420
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
1 080
Kodi i prodhuesit:
4160681
Lansuar:
2 Dhjetor 2016
Numri i butonëve:
13
Numri i pedaleve:
3
Pesha [g]:
1,2
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE