Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Timon & Pedale për lojëra Volant Thrustmaster Ferrari 458 TX (XONE, PC)

Kodi i produktit:
137930
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934401719
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
376.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti Volant Thrustmaster Ferrari 458 TX vjen me pedalet shumë të përshtatshme dhe timonin që ngjasojnë në modelin e Ferrari GTE. Ky produkt ka përbërje gome, ka setin e pedaleve nga metali me sistem fiks dhe pedalet që mund të ndërrohen me rezistencë progresive që janë të dizajnuara për operim sa më të lehtë dhe nën timon janë dy leva vijuese. Ky timon garash është i rregulluar në mënyrë elektronike me të dhënat e motorit BLDC që ofron eksperiencë sa më reale gjatë lojës. Gjatë ngasjes ju do të ndjeni të gjitha prekjet në rrethoja, ndeshjet apo kthimet e rrezikshme. Kjo pajisje ka diametër prej 28 cm dhe është shumë i saktë duke ju falenderuar këndit të kthimit nga 270 ° deri 900 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934401719
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
900
Kodi i prodhuesit:
4460104
Lansuar:
9 Nëntor 2013
Numri i pedaleve:
2
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Timon & Pedale për lojëra Volant Thrustmaster Ferrari 458 TX (XONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE