Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Timon i lëvizshëm Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-on (T300 / T500 / TX)

Kodi i produktit:
123436
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934108717
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4160571

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
202.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Timoni shumë i përshtatshëm Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-on modeli nga lëkura, është timon i lëvizshëm për markën Thrustmaster dhe veçanërisht për seritë T300, T500 dhe TX. Ky produkt është zëvendësim ekskluziv i Ferrari F1 2011 edicioni i 150të, Ferrari 458 Italia. Adhuruesit e lojërave garuese do ta çmojnë shumë dizajnin perfekt të këtij modeli që është i punuar nga metali dhe i mbështjellur nga struktura e gomës për eksperiencë reale dhe shumë komode.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934108717
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4160571
Lansuar:
21 Shkurt 2013
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE