Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set vozitjeje Volant Thrustmaster T80 për PS4/PS3

Kodi i produktit:
137933
Dizajnuar për:
PS3, PS4
EAN:
3362934109240
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
240

Si të porosisim në Gjirafa50?

154.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster T80 është i dizajnuar për PS4 dhe PS3 dhe përmban një timon me një set pedalesh. Marshi ndër timon është digjital kurse timoni përmban 11 butona aktiv dhe një panel D-Pad. Butoni Share përdoret për të shpërndarë aftësitë tuaja të vozitjes ndërmjet shokëve tuaj anembanë botës. Kur të garoni me këtë set do të i jeni falenderues teknologjisë Bunnge Cord që ka një rezistencë lineare shumë realistike. Duke iu falenderuar timonit të mirë dhe kualitativ, ju do të keni mundësinë të vozitni dhe garoni si një profesionist që ka një përvojë të madhe në vozitje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS3, PS4
EAN:
3362934109240
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
240
Kodi i prodhuesit:
4160598
Lansuar:
19 Dhjetor 2013
Numri i pedaleve:
2
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE