Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Timon Genesis Seaborg 350 (PC, PS3, PS4, XONE)

Kodi i produktit:
275563
Dizajnuar për:
Nintendo Switch, PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox ONE
EAN:
5901969425376
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal °:
180
Kodi:
NGK-1566

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një timon i shkëlqyeshëm i vendosur me levën e marshit dhe pedaluesit që do t'ju bëjnë një shofer automjeti me përvojë. Ka diametër 10" (180 ° rrotullim) për një kontroll më të mirë dhe të fortë si dhe ofron 15 butona dhe 8 butona të veprimit. Ky timon ka modalitet të hyrjes: Hyrja-X, hyrja-D, reagime të shpejta të forcës, si dhe lidhje USB. Timoni Genesis mbështet poashtu kërkesat e sistemit: PC - Windows XP / Vista / 7/8/10, tastierë - PS4 / PS3 / Xbox 360 / Nintendo Switch dhe ka gjatësi të kabllos deri në 2m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Nintendo Switch, PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox ONE
EAN:
5901969425376
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal °:
180
Kodi:
NGK-1566
Lansuar:
23. 11. 2019
Numri i butonëve:
15
Numri i pedaleve:
2
Prodhuesi:
Genesis
Reagime:
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE