Set vozitjeje Volant Thrustmaster Ferrari 458 Spider për Xbox One

Kodi i produktit:
157601
Dizajnuar për:
Xbox ONE
EAN:
3362934401740
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
240

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster Ferrari 458 Spider është i dizajnuar sipas modelit Ferrari 458 Spider dhe ka madhësi XXL me një diametër prej 28 cm, rrotullohet në 240 shkallë dhe ka një sipërfaqe të lëmueshme dhe shumë komode, pa e harruar ndjenjën realistike që jua dhuron gjatë kohës kur luani lojëra. Pedalet, marshi dhe timoni janë të dizajnuara me saktësi sipas modelit Ferrari GT dhe janë shumë të qëndrueshëm dhe ju garantojnë një cikët afatgjatë pune. Timoni ka një buton kryesor, 9 butona sekondarë dhe një D-Pad. Timoni është i dizajnuar për t'u lidhur përmes një porti USB dhe është i përshtatshëm me kompjuter, Playstation dhe Xbox One.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Xbox ONE
EAN:
3362934401740
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
240
Kodi i prodhuesit:
4460105
Lansuar:
30 Gusht 2014
Numri i pedaleve:
2
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE