Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Call of Duty: Black Ops 3 - PC

Kodi i produktit:
171180
CPU:
AMD II X4 2.6GHz, Intel i3-530 2.93GHz
EAN:
5030917181504
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPU:
ATI HD 6970, NVIDIA GTX 470
Kategoria e moshës:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Call of Duty- Black Ops 2 është loja e dhjetë e serive Call of Duty. Loja zhvillohet në të ardhmen. Një përmbajtje e pasur dhe aktiviteti të ndryshme individuale, ku secilën herë ju lejohet të bëni diçka ndryshe. Me teknologji të avancuar dhe me veshje speciale për lojtarin loja ofron një aventurë të këndshme, ku mund të futeni në beteja të ndryshme me vrasës shumë më të efektshëm sesa ushtarët normal. Ofron një kamping të sofistikuar që do të zbuloj shumë fakte interesante. Prezanton beteja shumë të njohura për multiplayer dhe vjen edhe me luftë kundër krijesave zombie.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CPU:
AMD II X4 2.6GHz, Intel i3-530 2.93GHz
EAN:
5030917181504
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPU:
ATI HD 6970, NVIDIA GTX 470
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
5030917181504
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Activision
RAM:
6GB
Sistemi operativ:
Windows 7 x64
Ueb-i i prodhuesit:
Activision.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Call of Duty: Black Ops 3 - PC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE