Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Call of Duty: Modern Warfare - PC

Kodi i produktit:
50683
Drive (ROM):
DVD-ROM
EAN:
5030917047305
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Kodi i prodhuesit:
33169UK

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aksion i ri në një seri lojërash Call of Duty. Vjen një seri me aksion të garantuar dhe një eksperiencë kinematike që asnjëherë nuk e keni parë. Kjo lojë iu ofron lojtarëve një arsenal të madh armësh shumë të fuqishme dhe i transporton ata në vende rreth e rreth botës. Luftoni si një marinës Amerikan apo si një ushtar anglez në një ngjarje me plot të pa pritura. Me teknologjinë më të fundit dhe me një kombinim sulmesh kjo lojë ofron orë të tëra dëfrimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
DVD-ROM
EAN:
5030917047305
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Kodi i prodhuesit:
33169UK
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Memoria operuese [GB]:
0,5
Memoria për video [MB]:
128
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PC
Procesor [Ghz]:
1,8
Prodhuesi:
Activision
Sistemi operativ:
Windows Vista, Windows XP
Ueb-i i prodhuesit:
Activision.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Call of Duty: Modern Warfare - PC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE