Mortal Kombat X - PC

Kodi i produktit:
159597
CPU:
AMD II X4 965, Intel i5-750
EAN:
5908305212874
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPU:
AMD HD 5850, NVIDIA GTX 460
Kategoria e moshës:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja legjendare për duele rikthehet por në një formë edhe më brutale se sa asnjëherë më parë. Loja posedon një grafikë te sofistikuar, aftësinë për të përdorur ambientin në avantazhin tuaj dhe stilin e luftimit që është më i avancuar me shumë metoda të dhimbshme dhe shkatërruese të përfundimit të lojtarit kundërshtar. Ngjarjet vazhduese nuk janë aq të mira por është pjesa vazhduese e serisë së nëntë të kësaj sage Mortal Kombat.

Vlerësimet

shum loj e mir grafiken e mir gameplay mpuq....
Shkruaj koment

Detajet teknike

CPU:
AMD II X4 965, Intel i5-750
EAN:
5908305212874
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPU:
AMD HD 5850, NVIDIA GTX 460
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
5908305210115
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Fushëbetejë
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Warner Bros
RAM:
3GB
Sistemi operativ:
Windows Vista x64
Ueb-i i prodhuesit:
Warnerbros.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Mortal Kombat X - PC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE