Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë FIFA 21 (PC)

Kodi i produktit:
291329
Aktivizimi:
Origin
Lloji i lojës:
Sport
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Sistemi operativ:
Windows 10

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 
Ju kurseni : 11.93   (15%)
67.57 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.63 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Fitoni si një, në EA SPORTS FIFA 21 me mbështetjen e Frostbite. Pavarësisht nëse është futboll në rrugë apo në stadium, FIFA 21 ofron më shumë mënyra për të luajtur se kurrë më parë - përfshirë Ligën e Kampionëve të UEFA-s dhe CONMEBOL Libertadores.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aktivizimi:
Origin
Besueshmëria:
100 %
CPU:
AMD X4 880K, Intel Core i3-6100
EAN:
5030948124211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPU:
AMD HD 7850, NVIDIA GTX 660
Kategoria e moshës:
3
Kodi:
5030948124211
Lansuar:
24. 6. 2020
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Electronic Arts
RAM:
8GB
Sistemi operativ:
Windows 10
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke
Verzioni i lojës:
Standard Edition
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE