Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë FIFA 21 (PC)

Kodi i produktit:
291329
Aktivizimi:
Origin
Lloji i lojës:
Sport
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Sistemi operativ:
Windows 10

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 
Ju kurseni : 13.52   (17%)
65.98 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.50 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Fitoni si një, në EA SPORTS FIFA 21 me mbështetjen e Frostbite. Pavarësisht nëse është futboll në rrugë apo në stadium, FIFA 21 ofron më shumë mënyra për të luajtur se kurrë më parë - përfshirë Ligën e Kampionëve të UEFA-s dhe CONMEBOL Libertadores.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aktivizimi:
Origin
Besueshmëria:
100 %
CPU:
AMD X4 880K, Intel Core i3-6100
EAN:
5030948124211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPU:
AMD HD 7850, NVIDIA GTX 660
Kategoria e moshës:
3
Kodi:
5030948124211
Lansuar:
24. 6. 2020
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Electronic Arts
RAM:
8GB
Sistemi operativ:
Windows 10
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke
Verzioni i lojës:
Standard Edition
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE