Videolojë Hunting Simulator (PC)

Kodi i produktit:
215085
Aktivizimi:
Steam
CPU:
AMD II X4 940, Intel i3-2100
EAN:
3499550356458
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPU:
AMD HD 6870, NVIDIA GTX 460

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Udhëtoni në vende të ndryshme dhe prisni prenë tuaj. Me një apo shumë mënyra, ju mund të vizitoni zona të ndryshme të gjuetisë dhe të kryeni qindra detyra argëtimi. Loja zhvillohet në rajonet më të famshme të gjuetisë, si malet e Kolorados, pyjet e lisave në Francë dhe në rrafshinat me borë të Alaskas. Çdo zonë e gjuetisë është e mbushur me shumë kafshë të ndryshme dhe realiste ku secila shfaqet me sjellje autentike. Gjatë udhëtimit tuaj ju mund të zgjedhni çfarëdo lloj armësh dhe çfarëdo lloj aksesorësh plotësues që do të ju transfermojnë çdo aktivitet gjuetie.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aktivizimi:
Steam
CPU:
AMD II X4 940, Intel i3-2100
EAN:
3499550356458
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPU:
AMD HD 6870, NVIDIA GTX 460
Kategoria e moshës:
16
Kodi i prodhuesit:
3499550356458
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS, Simulator
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Bigben
RAM:
2GB
Sistemi operativ:
Windows 7 x64
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Hunting Simulator (PC) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE