Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Loja PS3 game - Grand Theft Auto IV

Kodi i produktit:
56244
EAN:
5026555400329

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 
Ju kurseni : 2.00   (8%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja Rockstar ka lansuar një trailer të ri nga tri lojërat më të pritura të vitit 2008-Grand Theft Auto IV. Në GTA IV, ju do të merrni një nivel krejtësisht të ri të aftësisë për të luajtur. Ju do të udhëhiqni nëse ju do të bëni diçka për dikë apo jo. Ju do të përjetoni një storie ne qytetin e Lirisë në lëkurën dhe qafën tuaj.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5026555400329

Bashkangjitja Loja PS3 game - Grand Theft Auto IV edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE