Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues i kontrollerëve HyperX ChargePlay (PS4)

Kodi i produktit:
250172
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
HX-CPDU-C
Lansuar:
4. 12. 2018
Prodhuesi:
HyperX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HyperX ChargePlay është projektuar për gameplay të gjatë pa fund! Vendosni drejtuesit tuaj në duart e duhura dhe mos u shqetësoni më shumë për harxhim të bateris dhe t'i kushtoni vëmendje të shtuar! Karikoni deri në dy DUALSHOCK 4 kontrollues në të njëjtën kohë, duke marrë ndihmë nga treguesi i gjendjes së baterisë që tregon gjendjen e karikimit.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
HX-CPDU-C
Lansuar:
4. 12. 2018
Prodhuesi:
HyperX
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE