Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues iPega 9180 për kontroller PS4

Kodi i produktit:
271992
EAN:
6987246391809

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PEG është krijues i aksesorëve për celular, konzola, kompjuter dhe switch. Tani sjell karikuesin për kontroller të PS4 që mundëson karikim të dyfishtë simultan. Ka mbrojtje ndaj mbitensionit. Ofron njoftim me dritë kur pajisja është duke u karikuar. Përfshin kabllo microUSB. Përmasat e tij janë 190 x 64 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6987246391809

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE