Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues për DualShock 4 (PS4)

Kodi i produktit:
142305
EAN:
711719230779
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Kodi i prodhuesit:
PS719230779
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony sjell në treg karikuesin e dizajnuar posaçërisht për kontrollerët DualShock 4. Ky karikues mund të mbush dy kontroller në të njejtën kohë, pa pasur nevojë që t’i lidhni me konzolën e lojërave fare. Ndërsa energjinë për rimbushje e merr nga adapteri i përfshirë në të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719230779
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Kodi i prodhuesit:
PS719230779
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE