Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konvertues ATEN PHANTOM-S, PS4, PS3, Xbox 360, Xbox One

Kodi i produktit:
245784
EAN:
4719264644115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
334157
Lansuar:
2. 10. 2018
Prodhuesi:
ATEN

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Duke luajtur me PHANTOM-S ju do të keni një eksperiencë të kënaqshme të synimeve të shpejta dhe të shtënave të sakta. Teknologjia unike PHANTOM-S ju lejon të luani lojëra në PS4, PS3, Xbox 360 dhe Xbox One me tastierë dhe maus. Kablloja USB 2.0 A, mini USB B dhe kablloja e instalimit janë të përfshira në pako.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719264644115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
334157
Lansuar:
2. 10. 2018
Prodhuesi:
ATEN
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE