Konvertues ATEN PHANTOM-S, PS4, PS3, Xbox 360, Xbox One

Kodi i produktit:
245784
EAN:
4719264644115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
334157
Lansuar:
2. 10. 2018
Prodhuesi:
ATEN

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Duke luajtur me PHANTOM-S ju do të keni një eksperiencë të kënaqshme të synimeve të shpejta dhe të shtënave të sakta. Teknologjia unike PHANTOM-S ju lejon të luani lojëra në PS4, PS3, Xbox 360 dhe Xbox One me tastierë dhe maus. Kablloja USB 2.0 A, mini USB B dhe kablloja e instalimit janë të përfshira në pako.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719264644115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
334157
Lansuar:
2. 10. 2018
Prodhuesi:
ATEN
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE