Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse vertikale për PlayStation 4, e hollë

Kodi i produktit:
198369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719812852
Lansuar:
10 Shtator 2016
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony ofron gjeneratën e katërt të platformës mjaft të suksesshme Sony PlayStation 4, së bashku me shumë aksesorë praktik dhe të nevojshëm, siç është edhe kjo mbajtëse vertikale e dizajnuar për Sony PS4. Kjo mbajtëse përdoret për të pozicionuar PlayStation tuaj në një pozitë vertikale duke ruajtur kështu më shumë hapësirë. Dimensionet e mbajtëses janë : 295 x 116 x 9.5 mm me peshë 129 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719812852
Lansuar:
10 Shtator 2016
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE