Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Snakebyte Game: Pad 4 S, Wireless, Bubblegum Camo (PS4)

Kodi i produktit:
265707
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
4039621912733
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SB912733

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 
Ju kurseni : 5.00   (10%)
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjithçka është nën kontroll me kontrollerin wireless për PlayStation 4. Dizajni i tij unik ergonomik siguron kontroll të përsosur. Një tipar i ri është butoni Turbo për situatat kur gishtat nuk janë mjaft të shpejtë. Motorët vibruese të dyfishtë ju lejojnë të ndjeni të gjithë veprimet, ndërsa levat analitike të dyfishta dhe butonat e shkrepjes sigurojnë kontroll të saktë. Përdorni butonin e kapjes për të regjistruar me lehtësi momentet më të mira në lojë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
4039621912733
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SB912733
Lansuar:
27. 7. 2019
Ngjyra:
Rozë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Snakebyte
Ueb-i i prodhuesit:
Mysnakebyte.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE