Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller Snakebyte Game: Pad 4 S, Wireless, PS4, i zi

Kodi i produktit:
260340
EAN:
4039621909375
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SB909375
Lansuar:
14. 5. 2019
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me kontrollerin PlayStation 4 Wireless, ju jeni në kontroll. Dizajni i tij unik ergonomik siguron kontroll të përsosur. Një tipar i ri është butoni Turbo për situata ku gishtat nuk janë aq të shpejtë. Motorët Dual Vibration ju lejojnë të ndieni të gjitha veprimet, ndërsa levat e dyfishta analoge dhe butonat sigurojnë kontroll të saktë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4039621909375
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SB909375
Lansuar:
14. 5. 2019
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Ueb-i i prodhuesit:
Mysnakebyte.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE