Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë e lojërave PlayStation 4 Slim, 1TB, i zi

Kodi i produktit:
262053
Besueshmëria:
96 %
EAN:
7117199238008
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
349.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një Playstation 4 nga kompania e njohur SONY. Ky produkt vjen me një kapacitet memorik prej 1TB dhe i përket linjës Slim. Dallohet me 8GB RAM si edhe me grafika mëse të përsosura HDR. Njëkohësisht funksionon me sistem memorik mëse të shpejt GDDR5. Vjen me një dizajn të hollë në krahasim me modelet paraprake. Paketimi përfshin dy kontroller.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
96 %
EAN:
7117199238008
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719923800
Lansuar:
7. 6. 2019
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë, Hiri
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE