Konzolë PlayStation 4 Pro, 1TB, + FIFA 20, i zi

399.50 €
435.50 
Ju kurseni : 36.00   (8%)
* Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Kodi i produktit:
268228
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7117199823020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719982302
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Kjo pajisje lojërash ka procesor AMD Jaguar x86-84 me 8 bërthama dhe memorie sistemi të unifikuar 8GB GDDR5. Përfshin akselerator grafike AMD Radeon 4.20 TFLOPS. Të dhënat e përdoruesit mund të ruhen në hard disk me kapacitet 1TB. Përfshin poashtu tri porte USB 3.1 dhe port AUX. Për lidhje në internet ka Ethernet, WiFi dhe Bluetooth 4.0. Fuqia maksimale e energjisë është 310 W. Përmasat e saj janë 295 x 55 x 327 mm dhe peshon 3.3 kg. Pako ka kontoller me wireless DualShock 4 v2 + FIFA 20.

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7117199823020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719982302
Lansuar:
27. 8. 2019
Lloji:
PS4 Pro
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE