Konzolë PlayStation 4 Pro, 1TB, + FIFA 20, i zi

Kodi i produktit:
268228
Besueshmëria:
100 %
EAN:
711719982302
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719982302

Si të porosisim në Gjirafa50?

435.50 
Ju kurseni : 36.00   (8%)
399.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje lojërash ka procesor AMD Jaguar x86-84 me 8 bërthama dhe memorie sistemi të unifikuar 8GB GDDR5. Përfshin akselerator grafike AMD Radeon 4.20 TFLOPS. Të dhënat e përdoruesit mund të ruhen në hard disk me kapacitet 1TB. Përfshin poashtu tri porte USB 3.1 dhe port AUX. Për lidhje në internet ka Ethernet, WiFi dhe Bluetooth 4.0. Fuqia maksimale e energjisë është 310 W. Përmasat e saj janë 295 x 55 x 327 mm dhe peshon 3.3 kg. Pako ka kontoller me wireless DualShock 4 v2 + FIFA 20.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
711719982302
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719982302
Lansuar:
27. 8. 2019
Lloji:
PS4 Pro
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE