Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë PlayStation 4 Pro, 1TB, i zi + Videolojë Spider-Man

Kodi i produktit:
244225
EAN:
711719406570
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
PS719406570+GOW
Lansuar:
4. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
577.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony sjell konzolën e fuqishme PS4 Pro që do ju sjell nivele të reja të eksperiencës së videolojërave. Me këtë konzolë ju do të shihni imazhe të detajizuara, me ngjyre realistike dhe kristal të pastërta në mënyrë që të zhyteni edhe më thellë në storjet e ndryshme. Aksesori është i pajisur me procesorin 8 bërthamësh AMD Jaguar që mban 8GB memorie të llojit GDDR5 dhe përshpjetuesin grafik AMD Radeon Graphics në mënyrë që të keni performancën e dëshiruar. Pos kësaj, konzola mban portet 3x USB 3.1, 1x Ethernet, HDMI (4K / HDR) dhe digital out (optik) dhe në pako me të vjen 1x kontroller DualShock 4 v2 si dhe videoloja Spider-Man.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719406570
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
PS719406570+GOW
Lansuar:
4. 9. 2018
Lloji:
PS4 Pro
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE