Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë PlayStation 4 Slim, 1TB, e zezë + videolojërat Gran Turismo Sport+Horizon Zero Dawn+Uncharted 4

Kodi i produktit:
271730
EAN:
711719318804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PS719318804
Lansuar:
3. 10. 2019
Lloji:
PS4 Slim

Si të porosisim në Gjirafa50?

425.50 
Ju kurseni : 46.00   (11%)
379.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju prezantojmë me një sistem super të fortë dhe jashtëzakonisht ekonomik në trup shumë të hollë, i cili është 25% më i lehtë dhe 30% më i vogël se versionet e mëparshme PS4. Me PS4 Slim, përvoja juaj e lojrave do të arrijë fjalë për fjalë në një nivel të ri, dhe ju do të përjetoni një përvojë vërtet zhytëse të detajeve të jashtëzakonshme dhe imazheve të mprehta falë grafikëve marramendës HDR dhe veprimit më të shpejtë dhe më të butë. Në zemër të këtyre përvojave më të shpejta, më të mprehta dhe të qeta të lojrave është procesori modern 8-bërthamësh AMD Jaguar, i plotësuar nga çipi i fuqishëm grafik 1.84 TFLOPS i AMD Radeon dhe memoria e sistemit ultra e shpejtë dhe e unifikuar GDDR5. Me këtë pajisje super të fuqishme, do të keni vetëm lojëra dhe argëtime të jashtëzakonshme. Plus, do të vlerësoni gjithashtu hapësirën e brendshme 1 TB ku mund të ruani lojëra, aplikacione, fotografi të ekranit dhe video. Është gjithashtu i disponueshëm si disk BD / DVD vetëm për lexim (BD 6x CAV, DVD 8x CAV). Hyrjet dhe daljet: 2x port USB tip 3.1 dhe AUX. Nga lidhja e rrjetit mund të përdoret 1x Ethernet, Wi-Fi IEEE 802.11 a / b / g / n / ac dhe Bluetooth v4.0. Furnizimi me energji elektrike AC 100-240 V, 50/60 Hz. Kontrolleri i ri i lojës DualShock 4 v2 është një mjet inovativ për t'ju ofruar përvojën më të fundit të lojrave. Ai përmban një senzor shumë të ndjeshëm me 6 boshte dhe një panel me prekje që ofron mënyra krejtësisht të reja për të luajtur dhe komunikuar. Butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni video dhe t'i shpërndani me një shtypje të vetme. Të përfshira gjithashtu në paketë janë videolojërat Gran Turismo Sport, Horizon Zero Dawn, dhe Uncharted 4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719318804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PS719318804
Lansuar:
3. 10. 2019
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE