Konzolë PlayStation 4 Slim, 500GB, e zezë + Fortnite (2000 V-Bucks)

Kodi i produktit:
266777
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7117199401044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
500
Kodi:
PS719940104

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
389.50 
Ju kurseni : 16.00   (4%)
373.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konzolë PS4 që do t'ju sjell një eksperiencë të re të gamingut, me imazh e zë të pastër kristal që do t'ju bëj të ndiheni sikur jeni vërtet aty. Vjen e pajisur me procesorin 8 bërthamësh AMD Jaguar x86-84, me memorie 8GB GDDR5. Të dhënat ruhen në diskun HDD me kapacitet 500 GB. Ofron porte për 2x USB type 3.1 dhe AUX, lidhje me Wi-Fi IEEE 802.11 a / b / g / n / ac dhe Bluetooth v4.0, HDMI dhe mbështetje për HDR. Në paketë përfshihen kontrolleri wireless DualShock 4 v2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7117199401044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
500
Kodi:
PS719940104
Lansuar:
8. 8. 2019
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE