Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë PlayStation 4 Slim, 1TB, e zezë + Videolojëra PS Hits (The Last of Us, Uncharted 4, Ratchet and Clank)

Kodi i produktit:
240852
EAN:
711719731313
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
PS719719519
Lansuar:
25. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
436.50 
Ju kurseni : 99.00   (23%)
337.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PlayStation 4 Slim është sistem super i fuqishëm që ju sjell gaming në nivele të reja të detajeve realistike, imazheve të mprehta dhe shpejtësisë së renderimit. Konzola, me performancën e saj të lartë do të bëhet qendra e argëtimit në shtëpinë tuaj dhe me dizajin 25% më të hollë dhe 30% më të vogël e bënë të përshtatshëm që ta vendosni kudo në dhomë. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh AMD Jaguar i cili kombinohet me 8GB memorie të llojit GDDR5 dhe akseleratiorin grafik AMD Radeon 1.84 TFLOPS për t'ju sjellur grafikë të bukur me ngjyra dhe nuanca realistike si dhe renderim fantastik të lojërave më të fundit në treg. Konzolamban portet HDMI me rezolucion 4K / HDR, ka 1TB hapësirë për ruajtjen e të dhënave dhe në pako me të vjen 1 kontroller DualShock 4 v2 me ngjyrë të zezë si dhe videolojërat "Last of Us, Uncharted 4 dhe Ratchet and Clank.

Vlerësimet

Shum i kenaqur.
Perfekt
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719731313
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
PS719719519
Lansuar:
25. 7. 2018
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE